• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

przekierowanie
witam. od pewnego czasu w oknie w którym otwarta jest strona surfu z punktami zostaję przekierowany na strony bukmacherów, short link itp. pytanie: czy jak jestem na stronie np. jakiegoś bukmachera przez pewien okres czasu są mi naliczane punkty? jeżeli tak to ok )) jeżeli nie: czy da się taki problem usunąć?
Odpowiedz
(03-22-2016, 08:51 AM)pyzaty napisał(a): witam. od pewnego czasu w oknie w którym otwarta jest strona surfu z punktami zostaję przekierowany na strony bukmacherów, short link itp. pytanie: czy jak jestem na stronie np. jakiegoś bukmachera przez pewien okres czasu są mi naliczane punkty? jeżeli tak to ok )) jeżeli nie: czy da się taki problem usunąć?

widzę że forum działa aktywnie, nawet bardzo hehe. po takim długim czasie od zadania pytania nikt ze staffu nie raczył odpowiedzieć na moje pytanie. czuję tu jakieś olanie użytkownika
Odpowiedz
Niestety jeżeli nastąpi przekierowanie czy strona wyłamie się z ramki czyli zniknie ten górny pasek odliczający czas to proces naliczana punktów zostanie zatrzymany. W takim wypadku należy na nowo odpalić autosurf.
Strony są weryfikowane pod tym względem podczas akceptacji ale nie zawsze jest to w pełni możliwe jeżeli jest to np. ptp gdzie zawartość się ciągle zmienia.
Jeżeli sytuacja się często powtarza to na podstronie http://szybkakasa24h.pl/surf_wys.php można sprawdzić na jakich stronach się surf zatrzymuje i ostatnie dwa linki proszę zgłaszać na czacie gdzie po sprawdzeniu uciążliwe strony będą blokowane.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas (Krugerz)
Polskie tłumaczenie     Mybboard.pl